Druk wielkoformatowy – oferta

Propozycja usług

Nasza oferta obejmuje druk wielkoformatowy oraz składanie rysunków technicznych. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy zrealizować niezwykle dokładne plotowanie wielkoformatowe. Ponadto nasze usługi obejmują ksero i skanowanie dokumentów nawet w dużych formatach (w tym ksero a0).

Wierzymy, że rekordy są po to by je łamać. Dlatego przekonaj się jak szybko jesteśmy w stanie wydrukować Twoje dokumenty! W przypadku pilnych zleceń wiemy, że nie ma czasu do stracenia. Aby dostarczać gotowy druk cyfrowy lub wydruki CAD w jak najkrótszym terminie, zoptymalizowaliśmy moce przerobowe A0copy. Maksymalne dostosowanie się do Twoich potrzeb to nasz cel, dlatego oferujemy dostawę wydruków do klienta na terenie Katowic i całej Polski oraz odbieranie zleceń poza godzinami pracy. Nasz personel posiada kilkuletnią praktykę w realizacji pilnych zleceń.

Poniżej dokładna lista usług świadczonych przez naszą firmą:

 

Drukowanie czarno-białe w formatach od A3 do E+ (maksymalna możliwa szerokość: 914 mm),
z plików PDF, PLT, DWG, JPG, TIF z prędkością 6 metrów bieżących na minutę.

Drukowanie w kolorze w formatach od A3 do E+ (maksymalna możliwa szerokość: 1118 mm),
z plików PDF, PLT, DWG, JPG, TIF z prędkością 1 metra kwadratowego na minutę.

Kopiowanie czarno-białe i w kolorze formatów od A3 do E+ (maksymalna możliwa szerokość : 914 mm), z możliwością powiększania i zmniejszania rysunków w zakresie 25-400%.

Skanowanie czarno-białe i w kolorze, skanowanie wielkoformatowe, w rozdzielczości 75-600 dpi (maksymalna możliwa szerokość : 914 mm).

• Drukowanie oraz kopiowanie czarno-białe i w kolorze formatów A4 do A3.

Składanie oraz kompletacja dokumentacji własnej i powierzonej.

Oprawa prac (bindowanie, trwała oprawa wymagana do urzędów).

• Odbiór i dostawa prac.

Usługi kserograficzne – materiały dla klienta

cennik

12135-3
117379-1
117380-2